Świadectwa Bożej miłości i łaski w życiu ludzi.

Uciekaj jeśli ci życie miłe (świadectwo Doriana)

Mam na imię Dorian urodziłem się 31 maja 2012 roku. W wieku 5-6 lat zobaczyłem pierwszą grę z którą się zetknąłem. Była to gra edukacyjna więc nie zacząłem od czegoś strasznego. Ale Uwaga ! Nikt nie okrada banku od razu najpierw kradnie długopis, jabłko, kilka złotych, aż kończy na banku......(czytaj dalej)

Boże, dziękuje ci za zbawienie!

Urodziłam się w 1977 roku w Połtawie, w wielodzietnej rodzinie. Było nas siedmioro. Z żalem muszę powiedzieć, że moja mama prowadziła niemoralny tryb życia. Bardzo często zaglądała do kieliszka, a tato większość swojego życia spędził w więzieniu. Rodzice w ogóle się nami nie zajmowali. Mama całymi dniami gdzieś przebywała, a my sami siedzieliśmy w domu.....(czytaj dalej)

W niewoli gier komputerowych

Grzech, który był w moim sercu, to gry komputerowe. Coraz więcej i więcej czasu poświęcałem różnym grom. I tak rok za rokiem. Zaczynałem od bardzo niewinnych gier i mówiłem sobie, że to są tylko gry, nic strasznego. Ale gry stawały się coraz mniej niewinne....(czytaj dalej)

Jak dobrze, że moje dziecko od małego słyszy o Bogu.

Czy wiesz, dlaczego Bóg tobie daje życie i zdrowie?
Nie dlatego, żebyś ty w grzechach marnował swoje dnie, lecz abyś ty jak mówi Słowo Boże: zatrzymał się na drogach swoich, żebyś rozejrzał się i zapytał - gdzie jest ta prawdziwa droga. Ja chcę powiedzieć o tej prawdziwej drodze, a wskazał mi ją Pan Jezus Chrystus....(czytaj dalej)

Świadectwo Grzegorza Filimonczuka

Grzegorz Iwanowicz urodził się 27 listopada 1919 roku we wsi Hopniew w prawosławnej rodzinie. W czasie II wojny światowej walczył w szeregach sowieckiej armii. W 1944 roku został ranny, jego życie zostało cudownie zachowane. Będąc w przedśmiertelnym stanie, Grzegorz zwrócił się do Boga z prośbą o pomoc i obiecał Mu służyć, ale gdy powrócił do domu zapomniał o danym przyrzeczeniu. W niedługim czasie ożenił się i rozpoczął pracę jako księgowy w nadleśnictwie. Bóg jednak dotykał się jego serca i on zaczął zastanawiać się nad swoim życiem oraz obietnicą daną Bogu w ciężkiej chwili. Pewnego dnia, gdy Grzegorz siedział w swoim pokoju, oddając się osobliwym przemyśleniom, odczuwając przytłoczenie duszy, ukazał mu się anioł, przypominając o okazanej przez Boga miłości i ratunku od śmierci na froncie. Anioł powiedział: „A teraz sam wybieraj kierunek swojego życia. Jeżeli chcesz być zbawiony, to idź do wierzących we wsi i żyj według Słowa Bożego”....(czytaj dalej)